IC Iddy Blue Star Orlitia

IC Iddy Black Pearl Orlitia

RAG n 03
Barva: seal
Varieta: bicolor (true)
Datum narození: 12. 6. 2009
Krevní skupina: A
Genetický kód: BbDd (nosič čokolády)
HCM a PKD: N/N
Rodokmen: Pawpads
Fotogalerie: Iddy

Aidík k nám do rodiny přibyl jako poslední. Tenhle krasavec s hlubokýma studánkově modrýma očima je úžasný pohodář, který miluje drbání a hru na berany duc. Iddy k nám přišel proto, aby si mohl užívat pozice kocoura – pána smečky – a řekla bych, že se mu úspěšně daří dostát své pozici.

Evo, moc děkujeme za důvěru, Aidík je dokonale obletovaný a užívá si dosytnosti pozornosti našich kočičích princezen!

Výstavy

Datum Místo Třída Výsledek
15.11.2009 Pardubice 12 (koťata 3-6 měsíců) Ex1, BIV
25.4.2010 Žilina 9 (otevřená) Ex1, CAC
25.6.2011 Brno 9 (otevřená) Ex1, CAC
17.7.2011 Ústí nad Labem 9 (otevřená) Ex1, CAC
29.7.2011 Praha, TK Sparta 7 (šampioni) Ex1, CACIB
30.7.2011 Praha, TK Sparta 7 (šampioni) Ex1, CACIB
22.10.2011 Weiden (DE) 7 (šampioni) Ex1, CACIB
9.3.2013 Praha 5 (interšampioni) Ex1, CAGCIB

Události

Vrh

Nejlepší ragdollí vrh

10.6.2012

Z příbramské mezinárodní výstavy si naše koťátka odnesla krásný pohár a titul Nejlepší ragdollí vrh. Z pětice nádherných koťátek, která se naší Destince a Iddymu v březnu narodila, se výstavy zúčastnila tři koťátka. Čokoládová kočička Miss Terry (Terka), která rozšíří řady chovatelské stanice Orlitia. Dále pak lilový kocourek Mondo Maurizio (Mondík), kterého čeká v novém domově u Katky smečka spousty dalších zvířátek a do třetice kouzelný Merlinek, pro kterého nový domov ještě hledáme. Pro domluvení nezávazné návštěvy naší chovatelské stanice nás prosím kontaktujte na info@ragstet.cz.

Iddy

Iddy v České televizi

21.4.2012

V sobotu 21. 4. jste mohli našeho fešáka Iddyho vidět na programu ČT1 v pořadu Zázraky přírody. Aidíka musím moc pochválit – byl neuvěřitelně trpělivý, když vyčkával na malém stolečku, než na nás přijde řada a nenechal se rozházet potleskem publika ani dalšími kočičkami. Pokud jste nás v sobotu nestihli, můžete se podívat zde Zázraky přírody

Iddy

Úspěšná výstava ve Weidenu!

22.10.2011

V sobotu 22. 10. jsme se rozjeli s naším Aidíkem a Destinkou zabojovat na výstavu do německého Weidenu. Vyráželi jsme brzy ráno a cestu nám znepříjemňovala hustá mlha, která nás provázela téměř celou dobu. Jinak však cesta ubíhala bez problémů a na místo jsme dorazili včas a v pohodě. Jen co jsme stihli připravit klec a „zabydlet“ kočičky, byl čas na posouzení. Na rozdíl od jiných výstav jsme nemuseli zdlouhavě čekat - Iddy šel k posouzení úplně jako první a Destinka jako třetí kočička. Aidíka posuzoval Steven L. Jones z Norska a nešetřil superlativy, což nás samozřejmě moc a moc potěšilo. U Iddyho si pochvaloval především stavbu těla, kvalitu srsti a v neposlední řadě barvu oka. Destinka šla na posouzení k paní Isabelle Maillard-Chiavuzzo ze Švýcarska a nezůstala nikterak pozadu. Paní posuzovatelku si získala nejen svou úžasně přítulnou povahou, ale také svou hedvábnou srstí a mohutným vzezřením. Přes všechny superlativy se však ani jednomu nepodařilo v „rozstřelu“ do BISky projít přes mainky, i když to byl boj do poslední chvíle. Oba nám udělali velikánskou radost a jsme na ně moc hrdí. Iddy zde získal titul Interšampiona a Destinka svůj druhý CACIB, což je opravdu krásný úspěch a snad nebudu troufalá, když budu věřit, že je to příslib dalších úspěchů. Aidíku, Destinko, moc gratulujeme a jsme na vás pyšní!!!

Kittens

Úspěšná výstava v Ústí n. Labem

17.7.2011

Iddy se může odedneška pyšnit titulem šampiona a ani Destinka nezůstala pozadu - úspěšně absolvovala svou první výstavu v otevřené třídě a přivezla si domů z Ústí svůj první CAC. Oběma kočičkám gratulujeme a děkujeme!