IC Kiwimagic Destiny of an Angel

IC Kiwimagic Destiny of An Angel

RAG b
Barva: chocolate
Varieta: colorpoint
Datum narození: 8. 9. 2010
Krevní skupina: A
Genetický kód: bbDd
HCM a PKD: N/N
Rodokmen: Pawpads
Fotogalerie: Destiny

Tahle čokoládová princezna k nám přicestovala až z Nového Zélandu, ze známé chovatelské stanice Kiwimagic. Destiny (alias Angie) je Ragdoll jak má být – vrnící mazel, který je nám neustále v patách. Neúnavně dokáže aportovat papírky a balónky, nebo prostě jen tak přinášet vše co po bytě najde, a co se jí vejde do tlamičky (největší úspěchy samozřejmě slaví v dětském pokoji našich synů). Angie je také vděčný strávník, takže pokud některý z našich dalších kočičáků nezbaští hned vše, co dostal na misku, může se s tím rozloučit – Destiny nemá ráda zbytky.

Výstavy

Datum Místo Třída Výsledek
7.5.2011 Brno 11 (koťata 6-10 měsíců)) Ex1
14.5.2011 Most 11 (koťata 6-10 měsíců) Ex1
17.7.2011 Ústí nad Labem 9 (otevřená) Ex1, CAC
29.7.2011 Praha, TK Sparta 9 (otevřená) Ex1, CAC
30.7.2011 Praha, TK Sparta 9 (otevřená) Ex1, CAC
16.10.2011 Praha, KS 7 (šampioni) Ex1, CACIB
22.10.2011 Weiden (DE) 7 (šampioni) Ex1, CACIB
9.3.2013 Praha 7 (šampioni) Ex1, CACIB
10.3.2013 Praha 5 (interšampioni) Ex1, CAGCIB, nominace BIS

Události

Vrh_N

Destiny má opět koťátka

2.9.2012

V neděli 2. 9. 2012 se naší Destince a Aaronovi z chovatelské stanice Orlitia narodila 3 krásná koťátka. Destinka je ohromně trpělivou a pečující maminkou. Miminka měla nejvyšší porodní váhu ze všech našich předchozích vrhů a baští o sto šest, takže rostou přímo před očima. Bližší informace doplníme co nejdříve.

Vrh_M

Destiny má koťátka

5.3.2012

Dnes se Destince narodilo 5 krásných koťátek. Destinka vypadá, že bude trpělivou a pečlivou maminkou. Koťátka hned začala pěkně baštit a Destinka si při tom spokojeně vrní a přede. Myslím, že je zaslouženě pyšná a my na ní také!

Destiny byla na ultrazvuku

1.2.2012

Podle výsledků vyšetření ultrazvukem, bude mít Destiny nejméně pět koťátek. Může se ale stát, že jsme v tom chumlu v bříšku nějaké vynechali, takže by jich mohlo být celkem třeba i sedm. Videozáznam vyšetření jsme umístili na stránku Plánovné vrhy.

Destiny

Úspěšná výstava ve Weidenu!

22.10.2011

V sobotu 22. 10. jsme se rozjeli s naším Aidíkem a Destinkou zabojovat na výstavu do německého Weidenu. Vyráželi jsme brzy ráno a cestu nám znepříjemňovala hustá mlha, která nás provázela téměř celou dobu. Jinak však cesta ubíhala bez problémů a na místo jsme dorazili včas a v pohodě. Jen co jsme stihli připravit klec a „zabydlet“ kočičky, byl čas na posouzení. Na rozdíl od jiných výstav jsme nemuseli zdlouhavě čekat - Iddy šel k posouzení úplně jako první a Destinka jako třetí kočička. Destinka šla na posouzení k paní Isabelle Maillard-Chiavuzzo ze Švýcarska a nezůstala nikterak pozadu. Paní posuzovatelku si získala nejen svou úžasně přítulnou povahou, ale také svou hedvábnou srstí a mohutným vzezřením. Přes všechny superlativy se však ani jednomu nepodařilo v „rozstřelu“ do BISky projít přes mainky, i když to byl boj do poslední chvíle. Oba nám udělali velikánskou radost a jsme na ně moc hrdí. Iddy zde získal titul Interšampiona a Destinka svůj druhý CACIB, což je opravdu krásný úspěch a snad nebudu troufalá, když budu věřit, že je to příslib dalších úspěchů. Aidíku, Destinko, moc gratulujeme a jsme na vás pyšní!!!

CACIB for Destiny

16.10.2011

Destiny reach the first CACIB on Prague cat show in Congress Center. Destiny! Congratulation!!

Něco málo o Destiny

5.10.2011

Destiny je nejen krásná ragdollí mladá dáma a velký mazel, ale také úžasná tetka pro malou Laru. Právě ona je jejím největším a trpělivým učitelem. Věřím tedy, že stejně perfektní a starostlivou maminkou bude i svým koťátkům, která na tuto zimu plánujeme ze spojení s naším Iddym.
Příští víkend se chystáme s Destiny na pražskou výstavu, která pro ni bude první ve třídě šampionů. Destinka nám krásně vyrostla a její čokoládová barva srsti získala opět na sytosti. Držme tedy palce, ať se zadaří!